O nas

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA

Usytuowana w zacisznej okolicy Tawerna Kaszubska stwarza gościom możliwość obcowania z naturą. Bezpośredni dostęp do jeziora oraz bliskie sąsiedztwo niewielkiej wyspy niewątpliwie dodają jej uroku.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 komfortowo urządzone apartamenty z widokiem na jezioro, a także wypożyczalnię sprzętu wodnego.

W kolejnym etapie inwestycji, którego ukończenie planowane jest na rok 2022, powstanie także pensjonat i restauracja z salą konferencyjną.

SPRZĘT WODNY

Z myślą o entuzjastach wycieczek wodnych, chcących lepiej poznać Jezioro Ostrzyckie, uruchomiliśmy własną wypożyczalnię oferującą:

– kajaki

– rowery wodne

– łodzie wiosłowe

– żaglowe jachty regatowe i turystyczne

RESTAURACJA HELENA

Tawerna Kaszubska to kompleks wypoczynkowy powstały w miejscu dobrze znanej Restauracji Helena. Główną ideą przyświecającą założycielom było przywrócenie mu dawnej świetności tak, by uczynić go nowoczesnym, komfortowym obiektem oferującym niezapomniane doświadczenia.

O wygodę i zadowolenie gości dba Katarzyna Armatowska, managerka obiektu. Pomysłodawcą i inwestorem projektu jest Gregoire Nitot, założyciel i prezes Sii Polska, autor bloga gregoirenitot.com.