TAWERNA KASZUBSKA

Pokoje

Przyjazd
23
Lis
2023
Wyjazd
26
Lis
2023

Naszym gościom oferujemy urzekający widok na Jezioro Ostrzyckie, komfortowe pokoje i apartamenty oraz doskonałą kuchnię. Restauracja Tawerny Kaszubskiej to wyjątkowe miejsce łączące w sobie tradycję i nowoczesność. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy dokładają wszelkich starań, aby powstało tutaj najlepsze kulinarne miejsce na mapie Kaszub. Dysponujemy salami konferencyjnymi oraz organizujemy przyjęcia okolicznościowe.

Nasze

Pokoje i apartamenty

Sprawdź położenie pokoi

Sprawdź położenie pokoi

Oferta śniadaniowa

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą śniadań.

O chęci zamówienia śniadania należy poinformować personel restauracji dzień wcześniej do godziny 20:00.

Ewelina
ROOM SERVICE

Załoga Tawerny

Ewelina to niekwestionowana mistrzyni porządku w naszym zespole. Z pełnym zaangażowaniem dba o nieskazitelny stan pokoi i apartamentów, wnosząc standardy profesjonalizmu na najwyższy poziom. Jej precyzja w działaniu to gwarancja, że każdy detal zostanie dopracowany dla komfortu naszych gości.

Podaruj voucher

Podaruj swoim bliskim wyjątkowy prezent – voucher na pobyt w dwupoziomowym apartamencie lub pokoju Tawerny Kaszubskiej. Lokalizacja obiektu pośród drzew i Jeziora Ostrzyckiego i pięknie urządzone wnętrza sprawią, że czas tutaj spędzony na długo pozostanie w ich pamięci. Okolica jest bogata w atrakcje turystyczne, a na miejscu znajduje się restauracja z kuchnią polską i regionalną w nowoczesnym wydaniu. Voucher sprawdzi się jako prezent z okazji rocznicy albo wypoczynku dla rodziców, przyjaciół lub partnerów biznesowych. 
Voucher można zamówić na dowolną kwotę osobiście lub mailowo i wykorzystać jednorazowo w okresie 6 miesięcy od zakupu.

Skontaktuj się

Przeczytaj

Opinie naszych gości