TAWERNA KASZUBSKA

Restauracja

Tawerna Kaszubska

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby otwarta w lipcu 2023 roku restauracja Tawerna Kaszubska stała się najlepszym kulinarnym punktem na mapie Kaszub. Nasze menu opiera się na świeżych, sezonowych i regionalnych produktach, a nad wysoką jakością oferty czuwa utalentowany szef kuchni Michał Kubiak.

Godziny otwarcia:

poniedziałek – czwartek

zamknięte

piątek – niedziela

12 – 19

Zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji! Jeśli planują Państwo wizytę w dniu lub godzinie, kiedy zazwyczaj jesteśmy zamknięci, nie martwcie się – mamy dla Państwa rozwiązanie. Wystarczy wysłać do nas wypełniony formularz kontaktowy, a z przyjemnością odpowiemy na Państwa prośbę!

Informujemy również, że w sezonie letnim nasza restauracja będzie dostępna codziennie.

Prosimy o dokonanie rezerwacji telefonicznie na numer
+48 726 726 162 lub za pomocą formularza kontaktowego:

Prosimy o dokonanie rezerwacji telefonicznie na numer +48 726 726 162 lub za pomocą formularza kontaktowego:

Nasze menu

Wszystkie dania przygotowujemy na miejscu z wykorzystaniem naturalnych, świeżych i sezonowych produktów. W karcie alkoholi posiadamy piwa rzemieślnicze i wina. Tutaj ze smakiem rozpoczniecie Państwo dzień, a wieczorem zrelaksujecie zmysły przy nastrojowej kolacji.

Załoga
RESTAURACJA

Michał Kubiak
SZEF KUCHNI

Załoga Restauracji

Nasza załoga to zgrany zespół pasjonatów dobrej kuchni! Kelnerki doskonale współpracują, zapewniając naszym gościom najwyższy standard obsługi. Szef Kuchni, Michał, stoi na czele kulinarnego świata, wykorzystując regionalne, kaszubskie inspiracje do tworzenia oryginalnych połączeń smakowych. Jego pasja do gotowania przekłada się na wyjątkowe doświadczenia kulinarne naszych gości.

Podaruj voucher

Kolacja na oświetlonym tarasie nad wodami Jeziora Ostrzyckiego, pyszne śniadanie pod kaszubskim niebem lub obiad z regionalnych dań w nowoczesnym wydaniu naszych utalentowanych kucharzy? Dobra kuchnia to nieodłączny element wspaniałego wypoczynku, a biesiadowanie wśród kaszubskich pejzaży sprawia, że wszystko smakuje jeszcze lepiej. Podaruj bliskim wspaniałe kulinarne doświadczenia! Zamów mailowo lub telefonicznie voucher o minimalnej wartości 150 zł. Oferujemy także vouchery na pobyt w pokojach lub apartamentach Tawerny.

Przeczytaj

Opinie naszych gości

Zarezerwuj stolik

ZADZWOŃ

NAPISZ WIADOMOŚĆ

Rezerwacja wymaga potwierdzenia przez pracowników Tawerny Kaszubskiej.