TAWERNA KASZUBSKA

Eventy

Zorganizuj u nas swój event

Eventy w sercu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego to nasza pasja! Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my zadbamy o idealną oprawę: doskonałą kuchnię, wygodne pokoje, profesjonalnie wyposażone sale dla Twoich gości, taras widokowy nad jeziorem, ogniska i bezpłatną wypożyczalnię sprzętu wodnego dla naszych gości. A wszystko na tle zachwycającego Jeziora Ostrzyckiego otulonego lasem idealnym do pieszych wędrówek.

Eventy dla klientów indywidualnych

Szukasz przestrzeni na event z dala od zgiełku miasta? Zorganizuj go w parku krajobrazowym! Zachwycający krajobraz, bliskość lasu i wody, śpiew ptaków i dalekie od miejskich świateł rozgwieżdżone niebo tworzą idealną scenerię do organizacji wesela, przyjęcia komunijnego, chrzcin, urodzin lub imprezy jubileuszowej. Nasza restauracja zadba o doskonałą oprawę kulinarną Twojego święta, a ciche i komfortowe pokoje sprawią, że Twoi goście wypoczną jak nigdy dotąd.

Wesela

Wesele nad brzegiem jeziora i pierwszy taniec w zachwycającej scenerii? Organizujemy ceremonie w plenerze i przyjęcia w salach z panoramicznym widokiem.

Komunie

Kaszubska przyroda to najpiękniejszy wystrój! Piękne pejzaże i pyszna kuchnia zachwycą rodzinę i bliskich Twojego dziecka w ten uroczysty dzień.

Urodziny

Żagle na Jeziorze Ostrzyckim, biesiada przy ognisku, planszówki na tarasie widokowym, a może oficjalna kolacja? Spraw, by Twoje kolejne urodziny były niezapomniane.

Imprezy okolicznościowe

W Szwajcarii Kaszubskiej nie zabraknie atrakcji dla pasjonatów aktywnego wypoczynku. Zorganizuj wydarzenie i zapewnij wszystkim pełen przygód weekend.

Eventy dla klientów biznesowych

Udana konferencja, wyjazd integracyjny lub szkolenie wymaga dbałości o wiele szczegółów. Skorzystaj z naszego doświadczenia i powierz nam organizację Twojego eventu – od pysznego menu, poprzez komfortowe i ciekawie urządzone pokoje, aż do przestronnych i profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych z atutem, który uprzyjemni każde biznesowe spotkanie – wyjątkowym widokiem na Jezioro Ostrzyckie i wyspę.

Szkolenia

Spotkania w przestronnych, jasnych i profesjonalnie wyposażonych salach z panoramicznym widokiem na jezioro. Szkolenie w otoczeniu natury lepiej zapada w pamięć!

Konferencje

Konferencja inna niż wszystkie! Piękna sceneria Kaszub zapisze się w pamięci Twoich gości. Dbamy o atrakcje po godzinach, pełne wyżywienie i profesjonalną obsługę.

Integracje

Nic tak nie scala zespołu jak aktywny wypoczynek w naturze i wspólne piękne wspomnienia. Przejrzyj dostępne atrakcje i zaplanuj niezapomnianą integrację.

Nasza przestrzeń

Bezpośredni dostęp do jeziora i linia brzegowa na wyłączność pozwalają naszym gościom cieszyć się przyrodą w ciszy i kameralnej atmosferze. Piękno Jeziora Ostrzyckiego można podziwiać także z okien wszystkich naszych pokoi i apartamentów.